«1...2930313233...51»

Felhasználó
10 éve
Sziasztok!

Arra gondoltam leadom jelentkezésem a klánba

Magamról:Becsületes nevem Bakos Máté
Pest mellet lakom egy kis városban.
Gödöllőre járok gimibe.(pont ebben az évben kezdtem el)
Tanulmányi eredményem jónak mondható.

Játékbeli pályafutás

Első klánom a TBKE volt.A meghívójukat véletlen fogattam el, akkoriban még nem nagyon ismertem az oldal csínját-bínját.A TBKE-ben 10percet töltöttem el.(eddig tartott rájönni hogyan kell kilépni)
Kövi klánom a HAD-volt.Ez volt az első komolyabb klánom.
Ezután a -LOL- klánban voltam.Itt éresztem eddíg a legjobban magam.Itt elég sok időt töltöttem el.Aztán valami jobb klánra vágytam így átkerültem a Marlboro-ba.Ezt követően Fradi hívott az elmébe,ezt nem utasítottam vissza.Élveztem, hogy végre egy jobb klánban lehetek.Ezt követően az ELIT-be kerültem.Ezt nem szeretném részletezni bocsi :)
Kedvenc fegyverem:M4 elég jónak is tartanak vele
Skype:smwfKiralybm
Köszönöm, hogy elolvasták jelentkezésem.
Ui:Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült :)
léci

Felhasználó
10 éve
Szia Királybm!
Olvastam a klánfórumon a jelentkezésed, meg a fórumbeírásaid aktívságod stb amit ilyenkor szoktak tenni. :)
Igazán semmi kivetnivalót nem találtam, bár aggaszt egy kicsit hogy a havi aktívságod tavaly október óta meredeken fogy.
Remélem nem csak úgymond parkolni akarsz a klánunkba, mert sajna azt Te is láthatod nem igazán nagy a pörgés nálunk ami szintén kicsit elszomorít.
Mindig sokan mondják hogy nem a kill számít meg ilyenek, ami igaz is, de azért nem árt ha van belőle. Ha már admin kitalálta ezeket a hülye statisztikákat amivel mindig szembesül az ember a hét ill hó végén hogy éppcsak beférünk a top10-be. :s
Szóval ha harcolni jönnél szívesen látlak és megszavaztatom a hét végéig jöveteled. Ha csak "valahová" jönnél ahol nem csesztetnek állandóan a killek miatt, akkor nem annyira. Így is valamit tennem kell a felgyülemlett lusta tagjainkkal hamarosan, mert nem maradhat ez az állapot sokáig.
Naszóval ez sikeredett hosszúra nem a bemutatkozásod! :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Mindenki nyugodjon le a picsába, SuperStick majd megold mindent.
(És ez már csak 1-2 hét kérdése...:)

Felhasználó
10 éve
a szupersztikk intézkedik
typerhappy.gif

Felhasználó
10 éve
Még vödröt is adok...csak hord el magad mostmár-.-''

Felhasználó
10 éve
De sértő, hogy az én hozzászólásomat törlik...
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
De sértő, hogy az én hozzászólásomat törlik...

ha marad az , hogy törlik indokolatlanul ,elveszem ám ezeket a jogokat :o

Felhasználó
10 éve
Ha már nekem nincs, ne legyen senkinek XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
Én nem töröltem semmit xd nem adom a rangom:DD egyszer megkaptam és max akkor veszitem el ha kirugtok/kilépek. :D

Felhasználó
10 éve
Annyi rangot lehet osztani, amennyit akar az , aki osztja...
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...2930313233...51»